Kontakt:
44 647 26 68

PPHU Rolstyl

Żeromskiego 14
97-300 Piotrków Trybunalski
Poniedziałek - piątek: 9 - 18
Sobota: 9 - 14
Dobry Montaż

Dzisiaj każdy zadaje sobie pytanie: Czy jeszcze wzrosną ceny okien i o ile?

Nie potrafimy przewidzieć przyszłości, ale bez obaw, wiemy, jak poszukać oszczędności i kupić wysokiej jakości okna i drzwi tarasowe w atrakcyjnej cenie.

Mam pytanie: Ceny są nieprzewidywalne i stale rosną. Skąd mam wiedzieć, kiedy dokonać zakupu okien dla mojej inwestycji?

Odpowiadamy: To pewne, że ceny jeszcze długo nie osiągną stabilizacji. Nie ma więc na co czekać. Skorzystaj z okazji i jak najszybciej kup je w promocyjnej cenie.

Mam pytanie: Terminy produkcji dla nowych zamówień są bardzo odległe. Przewiduję, że nie uda mi się zamknąć inwestycji do zimy.

Odpowiadamy: W KRISPOL #wspieramybudowy, dlatego pomożemy Ci jak najszybciej zakończyć inwestycję. Gwarantujemy dostawę przed zimą.

Mam pytanie: Słyszałem, że idzie kolejna fala podwyżek. Boję się, że mój budżet przeznaczony na budowę tego nie wytrzyma i nie uda mi się kupić solidnej stolarki od godnego zaufania producenta.

Odpowiadamy: Doskonale rozumiemy Twoje obawy, dlatego wprowadzamy nową ofertę specjalną. Postaw na sprawdzone produkty i zamontuj je w swoim domu, aby w przyszłości zaoszczędzić na rachunkach.

Kup okna i drzwi tarasowe z rabatem 23%

Nowa oferta w ramach akcji BUDUJESZ? BEZ OBAW to nie tylko możliwość zakupu wysokiej jakości okien i drzwi tarasowych w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, ale przede wszystkim świetna okazja do zainwestowania w przyszłość i dom, który zapewni Ci Gwarancję Spokoju.

Oferta specjalna obowiązuje od 2 do 16 sierpnia 2022 roku w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

Messenger WhatsApp